Rekrutacja do przedszkola

Rekrutacja dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie od 12 do 26 marca 2019 roku. Harmonogram rekrutacji znajduje się poniżej i na stronie www.gdynia.pl/rekrutacja.

Ekspert E.E.

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkole zgłosiło swój udział w konkursie ekologicznym „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Rekrutacja do przedszkola

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni

Bal karnawałowy

W poniedziałek, 14 stycznia o godz. 900 w naszym przedszkolu Wielki Bal Karnawałowy!

Rodzinne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia są dla polskich rodzin czasem bardzo wyjątkowym. Dzielenie się opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd przy wigilijnym stole to symbole wzajemnej jedności, miłości, pokoju.

Świąteczne życzenia

Dzieci, Rada Rodziców, Pracownicy i Dyrektor Przedszkola Nr 22 w Gdyni życzą spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Ciapkowo prosi o pomoc

„Miarą człowieczeństwa i humanitaryzmu każdego narodu jest jego stosunek do zwierząt” „CIAPKOWO” PROSI O POMOC!

Piórniki do Afryki

Chcielibyśmy przekazać podziękowania dzieciom i rodzicom za udział w akcji „Piórniki do Afryki”.

Powitanie jesieni w przedszkolu

POWITANIE JESIENI W PRZEDSZKOLU integracyjne spotkanie środowisk wychowawczych, czyli dzieci z rodzicami i pracownikami przedszkola