Galeria fotografii 2021/2022

Pieczemy ciasto ze śliwkami w gr. II

W ramach tematu tygodniowego "Koszyk Pani Jesieni" piekliśmy ciasto ze śliwkami. Już od samego rana mieliśmy bardzo pracowity dzień. Wszystkie dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowanie ciasta. Jedne wsypywały do miski poszczególne produkty, inne mieszały składniki, jeszcze inne rozkładały owoce. Pieczenie ciasta sprawiło dzieciom wiele radości.

Jesienne wianuszki w gr. IV

Jesienne zajęcia integracyjne w 4 grupie odbyły się pod hasłem jesiennych wianuszków. Dzieci tworzyły je z darów jesieni: kolorowych liści, kasztanów, żołędzi, szyszek...
Prace, które powstały podczas zajęć będą piękną jesienną ozdobą domów naszych przedszkolaków.

Jesienne warsztaty z rodzicami w gr. II i V

“Przeszedł sobie dawno
śliczny, złoty wrzesień...
Teraz nam październik
Dała pani jesień...”
Dnia 5 października 2021 w godzinach 16:00 – 17:00 odbyły się warsztaty “Jesienne lampiony”.
Dzieci wraz z rodzicami wykonały przepiękne lampiony wykorzystując jesienne “skarby”. Pogoda i humory dopisały!

Jesienne ludziki w gr. I

4 października br. odbyły się warsztaty z rodzicami dzieci z grupy I. Z darów jesieni powstały przepiękne ludziki, które ozdobiły nasze przedszkole.

Soki owocowo - warzywne w gr. IV

Dzieci z IV grupy wykonały soki owocowo- warzywne. Niesamowitym odkryciem dla niektórych przedszkolaków był sok z dodatkiem szpinaku :)Oprócz walorów smakowych soków dzieci przypomniały sobie zasady zachowania higieny i bezpieczeństwa.

Dzień Chłopaka w gr. IV

Dziewczynki z grupy 4 uświetniły Dzień Chłopaka, który miał miejsce 30 września, podarowując Chłopcom własnoręcznie wykonane laurki oraz słodkie lizaki. Chłopcy byli zaskoczeni i zachwyceni upominkami.

Dzień Chłopaka w gr. II

30 września obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczyły swoim kolegom wyjątkowe krawaty oraz złożyły życzenia. Naszym chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego.

Dzień Chłopaka w Maluchach

30 września obchodziliśmy w grupie Maluszków Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczyły medale, zaśpiewałyśmy 'sto lat' i zjedliśmy pyszne babeczki upieczone przez mamę Borysa.

Czerwone korale gr. IV

„Idzie lasem Pani Jesień,
jarzębinę w koszu niesie.
Daj korali nam troszeczkę,
nawleczemy na niteczkę”.

Sałatka owocowa Starszaków

Starszaki doskonale wiedzą, że owoce są zdrowe i mają mnóstwo witamin. Udowodniły to wykonując i zjadając pyszną sałatkę owocową. Zajęcia zorganizowane w ramach programu "Covidowe zdrowe love"

Festiwal filmów animowanych "Gdynia - dzieciom"

5-cio i 6-cio latki z naszego przedszkola wzięły udział w projekcji animacji dla dzieci organizowanej w ramach 17 Festiwalu Polskich Filmów Animowanych "Gdynia - dzieciom" w gdyńskim Teatrze Muzycznym.

W gdyńskiej marinie

Starszaki z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach "Gdynia na fali", które odbyły się w gdyńskiej marinie. Zajęcia miały na celu m.in. wzmocnienie więzi z morzem i regionem morskim najmłodszych mieszkańców Gdyni oraz promocję wiedzy o żeglarstwie.

Bezpieczni na drodze

Dzieci z grupy IV wraz z nowym rokiem szkolnym przypomniały sobie zasady poruszania się po chodniku oraz przechodzenia przez przejścia dla pieszych, tych ze światłami i bez nich.
Podczas zajęć bawiły się m. in. w kierowców i pieszych, przypominając sobie kolory z sygnalizatorów świetlnych.

Pierwsze dni w przedszkolu-2

Wakacje się skończyły, ale Nas to wcale nie smuci, bo w Naszym przedszkolu zawsze miło i wesoło spędzamy czas!

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.