Galeria fotografii 2015/2016

Prezentowany materiał jest własnością Przedszkola.
Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie fotografii w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Bal karnawałowy-2

W karnawale same bale! My także bawiliśmy się na wspaniałym balu! 29 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Zabawę poprowadził tradycyjnie już pan Grzegorz Gajewski, który jak nikt, potrafi rozbawić i dzieci i dorosłych. Tematem przewodnim balu był Kosmos, więc duża grupa przedszkolaków była przebrana za kosmicznych bohaterów ze znanych filmów i bajek. Były korowody, zabawne konkursy i tańce w rytm kosmicznych przebojów. Przedszkolaki w pięknych, karnawałowych strojach wesoło się bawiły. To było prawdziwe przebudzenie mocy!

Maluchy kucharzami

W tym tygodniu Maluszki stały się Kucharzami. Pierwszego dnia odwiedziły przedszkolną kuchnię i pracujące w niej Panie – Irenkę i Grażynkę. Dowiedziały się m.in. do czego służy stolnica, czym jest chochla, a także, że mała chochla to chochelka. Dzieci stworzyły, wraz z Paniami, kącik kuchenny złożony z prawdziwych garnków i łyżek, grały w kuchennej orkiestrze. Garnki, łyżki i talerze posłużyły im do ćwiczeń matematycznych (przeliczanie, klasyfikacja, układanie wg wskazań). Na zakończenie tygodnia upiekły pyszne ciasto z jabłkami. To był pyszny tydzień!

Gr. III świętuje urodziny Gdyni

10 lutego w naszej grupie obchodziliśmy 90 urodziny miasta Gdyni. Wykonaliśmy tort ze świeczkami, oglądaliśmy albumy i fotografie naszego miasta oraz zapoznaliśmy się z „Legendą o gdyńskich rybkach”.

Zima z książką w gr. III

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za włączenie się w akcję ZIMA Z KSIĄŻKĄ. Fundacja „Cała Polska czyta dzieciom” przekonuje, że czytanie dziecku dla przyjemności – 20 minut dziennie – codziennie! – jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość!

Zimowe prace gr. III

Ulepiły dzieci z grupy III
Ze śniegu bałwana,
W kapeluszu, z marchewką
Wygląda na pana!

U okulisty

Dzieci z grupy czwartej na zaproszenie mamy Nataszy odwiedziły gabinet okulistyczny. Badanie w formie zabawy polegało na oglądaniu i nazywaniu optotypów (rysunków) oraz na śledzeniu wzrokiem prezentowanych przedmiotów. Każdy miał okazję założyć oprawki okularów. Dziękujemy bardzo za zaproszenie i super zabawę!

Dzieci oraz nauczyciele grupy czwartej

Zapisz

 

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.