Nowy Rok Szkolny 2019/2020

„Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, o tym jak żyć, co robić i jak się w życiu odnaleźć, nauczyłem się w przedszkolu. Mądrość nie znajdowała się na szczycie akademickiej góry, ale właśnie tam, u podnóża zjeżdżalni, w piaskownicy.”

Robert Fulghum

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

2 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.
Wszystkim życzymy dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości, samych przyjemnych dni w przedszkolu.

We wtorek, 3 września o godz. 16.00, odbędzie się zebranie Dyrektora przedszkola z rodzicami wszystkich dzieci.

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z nauczycielami grup I, II, III i V. Spotkanie z nauczycielami grupy IV odbędzie się we wtorek 10 września.

Niezbędnik przedszkolaka na 2 września 2018 roku:

Dzieci:
uśmiech na twarzy
dobry humor

Rodzice dla swych dzieci:
kapcie z antypoślizgową podeszwą (podpisane)
szczoteczka i pasta do zębów (podpisane),
strój gimnastyczny, (krótkie spodenki, koszulka bawełniana z krótkim rękawkiem w podpisanym woreczku),
grzebień lub szczotka do włosów (podpisana),
3-4 latki bielizna i rajstopy do przebrania,
3-4 latki odpoczywające po obiedzie:
pościel (duża powłoka na koc – podpisana),