Drodzy Rodzice,
w dniach od 1 do 12 czerwca organizujemy w przedszkolu
Święto Dziecka
Szczegółowy plan przedstawia się następująco:
Poniedziałek 1 czerwca
Piżama party Wesołego Misia – bal w przedszkolu
Wtorek 2 czerwca
„Gdyńskie opowieści” – inscenizacje wierszy, piosenek dla dzieci
Spotkanie z żołnierzem MW
Środa 3 czerwca
„Cia’o Margherita” – dzień pizzy
Zabawy „na trzepaku”
Poniedziałek 8 czerwca
Dzień szalonych fryzur – bal w przedszkolu
Spotkanie z zawodowym kierowcą TIR-a
Wtorek 9 czerwca
Kino „Bambino”
Popcorn
Środa 10 czerwca
Wycieczka autokarowa do Kniewa
Czwartek 11 czerwca
Olimpiada sportowa – obowiązuje strój sportowy
Piątek 12 czerwca
„Lany piątek” – zabawy z panem Maciejem (lektorem języka angielskiego)



