Galeria fotografii 2022/2023

Tydzień Dziecka - Teatrzyk "Smok Wawelski"

Jak co roku pracownicy przedszkola przygotowali dzieciom niespodziankę i zamienili się w aktorów. Tym razem przedstawili "Smoka Wawelskiego". Śmiechom nie było końca 🙂

Tydzień Dziecka- Kino Bambino i Sentymentalna podróz po Polsce

W naszym przedszkolu nie świętujemy Dnia Dziecka, a cały Tydzień Dziecka! Kino Bambino z biletami i popcornem czy przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy 3 uświetniły 2 dni z tego pięknego tygodnia 🙂

Dzień mamy i taty w grupie 3

Piękny uśmiech, dobre serce;
wszystko umie zrobić sama.
Kocha mnie najbardziej w świecie.
To jest właśnie moja mama.

Zawsze chętnie mi pomagasz,
kiedy jesteś obok, tato.
Z tobą czuję się bezpiecznie.
Kocham ciebie właśnie za to!

Dom to miejsce wyjątkowe.
Może być na końcu świata!
Najważniejsza jest rodzina,
czyli mama, ja i tata!

Gdynia na fali

Jak co roku braliśmy udział w projekcie Gdynia na fali organizowanym w gdyńskiej marinie. Dzieci były zachwycone i zdobyły dużo informacji związanych z żeglarstwem i zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas zabaw nad morzem.

Kukiełki w grupie 2

W ramach tematyki związanej z teatrem, Przedszkolaki wykonały piękne kukiełki z drewnianych łyżeczek. Zajęcia rozwijały kreatywność i pomysłowość, a także sprawiły Dzieciom dużo radości!

Lider Lokalnej Ekologii - "Ochrona powietrza w praktyce"

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole wzięło udział w projekcie edukacyjno-informacyjnym „Lider Lokalnej Ekologii”, którego organizatorem jest Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” z siedzibą w Gdyni.
Temat projektu to: „Ochrona powietrza w praktyce”.
Celem projektu jest aktywizacja społeczności lokalnych do działań na rzecz ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa ekologicznego poprzez szerokie informowanie o przedsięwzięciach podejmowanych w tym zakresie.
Wszystkie podejmowane w naszej placówce działania uwzględniały zagadnienia dotyczące ochrony powietrza, odnawialnych źródeł energii, promowały zachowania przyjazne środowisku w gospodarstwie domowym, w tym zasady oszczędzania energii elektrycznej i ciepła.

Kiermasz Wielkanocny-2

Po 4 latach przerwy spowodowanej pandemią wróciliśmy z naszym Kiermaszem Wielkanocnym! Dzieci były przeszczęśliwe z czasu spędzonego z Rodzicami malując jajka, ozdabiając palemki, wazoniki czy skacząc i tańcząc w rytmie wielkanocnych piosenek.

Moja pierwsza gra planszowa

Dzieci z 3 grupy tworzyły gry planszowe. Bohaterami gier były księżniczki wpadające do szewca po naprawę obcasów, prezenty świąteczne walczące ze złą pogodą oraz kosmici omijający czarne dziury. Pomysłów nie brakowało... Zabawa był przednia:)

Owoce egzotyczne- grupa 2

Przedszkolaki z grupy II poznały owoce, które rosną w innych krajach. Dzieci sprawdziły ich wygląd, a także zapach i smak. Było smacznie i zdrowo!

Walentynki w 3 grupie

Dzieci z 3 grupy miały w tym roku pracowite Walentynki:) Dzień życzliwości i przyjaźni spędziły na zabawie, wspólnych rozmowach o uczuciach. Wykonały sensoryczne serduszka i laurki dla rodziców.

« z 3 »