Kontakt

Dane teleadresowe:

Przedszkole Nr 22
ul. Gen. J. Hallera 37
81 – 428 Gdynia

tel./ fax: 58 622 04 42

e-mail: p22@przedszkole22.com.pl

www.przedszkole22.com.pl

NIP: 586-12-13-071

Przedszkole Nr 22 usytuowane jest w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana (na granicy z dzielnicą Redłowo) przy ul. Gen. J  Hallera 37.

Teren przedszkola jest ogrodzony i otoczony zamkniętym pasem zieleni, zajmuje działkę o powierzchni 1842 m2 gruntu. Od strony południowej znajduje się wydzielony taras, trawniki, klomby z kwiatami i iglakami oraz plac zabaw. Ogród przedszkolny dla dzieci o powierzchni 1117 m2, wyposażony jest w nowoczesny sprzęt rekreacyjno – sportowy, dwie piaskownice, altanę, w której gromadzone są zabawki do zabaw w piaskownicy.

Budynek przedszkola jest wolnostojący, dwukondygnacyjny. Posiada pięć sal do zabaw, zajęć i odpoczynku, gabinet logopedyczno – psychologiczny, gabinet dyrektora, pokój intendenta i księgowej, kuchnię z zapleczem oraz inne pomieszczenia pomocnicze.