Galeria prac 2019/2020

Prezentowany materiał jest własnością Przedszkola.
Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie fotografii w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

"Zakodowane Sprytne Misie"-2

Dzieci z gr. II uczą się programować. Na zajęciach rozkodowywały ukryty obrazek.

Dyniaki - cudaki-2

"Dyniaki - cudaki"   W grupie V dzieci z okazji Dnia Dyni ozdobiły przyniesione do przedszkola dynie. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Zorganizowano wystawę dla rodziców a następnie Dyniaczki  zabrały do domu.

Jesienne prace

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitująca w ciekawe zajęcia w przedszkolu. W grupie trzeciej dzieci wykonały kolorowe sowy oraz zwierzęta z jesiennych liści. Prace plastyczne wspaniale udekorowały hol przedszkolny – wprowadzając jesienny klimat.

Konkurs rodzinny "Jesienna ikebana"

Rodzinny konkurs „Jesienna Ikebana” cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Wspólnie przygotowane kompozycje były różnorodne i ciekawe.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w przedszkolu.

Zwycięzcom gratulujemy!!!