Sukcesy naszych Przedszkolaków

Sukcesy naszych Przedszkolaków
Ala

Alicja G. z 3 grupy zajęła II miejsce w konkursie zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni pt.: "Z matematyką za pan brat- origami". Gratulujemy!

Hania

Hania z 3 grupy zajęła 1 miejsce w VII Gdyńskim Konkursie Plastycznym „Z matematyką za pan brat od najmłodszych lat – Geometryczna ilustracja Gdyni” w kategorii 4-5 lat. Swoją pracę wykonała pod kierunkiem Pani Róży Gutowskiej – Kacik.

Stafan

Stefek z grupy 3 brał udział w Biegu Malucha organizowanym przez Gdyńskie Centrum Sportu w ramach PKO Grand Prix Gdyni 11 listopada w ramach obchodów Dnia Niepodległości. Za swój bieg otrzymał piękny medal. Brawo!

Marysia z gr. III

Marysia z grupy 3, pod kierunkiem pani Ewy Trzeszan - logopedy, wzięła udział w ogólnogdyńskim konkursie Gdyńskie wierszowanie- Gdynia miasto znad morza. Za swój wiersz i ilustrację do niego otrzymała dyplom i upominek od Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni.

Stefan

Stefek z 3 grupy brał udział w XII MTB Maratonie, który był organizowany w Gdyni 24 września 2017 r. Były to zawody rowerowe, a trasa wyścigu prowadziła leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Narodowego.

Zuzia i Tosia

Zuzia Gacka i Tosia Więckiewicz.
Na zdjęciu też Ola Gacka (teraz już 4 klasa, ale też chodziła do naszego przedszkola). Bieg dla dzieci zorganizowany przy okazji gdyńskiego półmaratonu - marzec 2017.

Magda

Najmłodszy Zuch w Gdyni!
Marzenie Magdy z IV grupy niedługo się spełni. Idzie w ślady starszej siostry i zostanie zuchem z ZHP. Została przyjęta warunkowo, ponieważ zuchem może zostać dopiero pierwszoklasista. Madzia jest z tego bardzo dumna i nie może się doczekać zbiórek, biwaków i obozów. 

Marysia

Marysia z grupy 3 wzięła udział w Wipro Biegu, który był organizowany tego samego dnia w wielu miastach na świecie. Za swój bieg otrzymała medal.