Galeria fotografii 2019/2020

Prezentowany materiał jest własnością Przedszkola.
Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie fotografii w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

"Bezpieczny przedszkolak"-2

11 października dzieci z grupy IV gościły u siebie strażników miejskich w ramach akcji "Bezpieczny przedszkolak". Strażnicy przeprowadzili zajęcia edukacyjne z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze. Dziękujemy za wizytę!

Starszaki z wizytą w Gdyńskim Oceanarium

Dnia 4 października grupa Starszaków uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Akwarium Gdyńskim. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat Morza Bałtyckiego i jego "mieszkańców". Oprócz zajęć dzieci miały możliwość zwiedzić Akwarium i podziwiać zwierzęta morskie.

Dzień Chłopaka-3

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszyscy nasi chłopcy otrzymali od swoich koleżanek wyjątkowe medale okolicznościowe. Wszystkiego najlepszego Panowie!

Wizyta Starszaków w banku

20 września dzieci z grupy IV w ramach poznawania zawodów odwiedziły bank. Dziękujemy Tacie Piotrusia za przybliżenie dzieciom specyfiki pracy w banku i zapoznanie z metodami oszczędzania pieniędzy.

Sprzątanie świata-2

20 września, na zaproszenie radnych naszej dzielnicy, Pani Joanny Lica i Pani Małgorzaty Sokołowskiej, dzieci z grupy II wzięły udział w ogólnoświatowej akcji sprzątania świata. Średniaki doskonale wiedzą, że czystość całego świata zależy od nas wszystkich, jeżeli każdy zadba o porządek w swojej najbliższej okolicy, możemy być pewni, nasz świat nie zginie!

Warsztaty edukacyjne "Smart Lab"

Dnia 11 września dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w warsztatach edukacyjnych z eksperymentami na temat zagadnień związanych ze zrównoważonym transportem w ramach kampanii "Odprowadzam sam".

Przedszkolaki kodują

Dzieci z grupy IV w ramach innowacji pedagogicznej "Przedszkolaki kodują" rozpoczęły swoją przygodę z kodowaniem. Podczas zabawy z matą do kodowania starszaki doskonaliły umiejętność współpracy w zespole, logiczne i algorytmiczne myślenie oraz zadaniowe podejście do stawianych problemów. Pierwsze próby kodowania można uznać za udane!

« 2 z 2 »
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.