Grupa III – Grzeczne Misie

INFORMACJA O ZADANIACH REALIZOWANYCH W GRUPIE III
W MIESIĄCU CZERWCU

1. TYDZIEŃ DZIECKA

Pierwszy tydzień spędzimy na wielu atrakcjach zorganizowanych na terenie przedszkola. Obejrzymy aż trzy spektakle teatralne w wykonaniu dzieci przedszkolnych oraz nauczycieli. Weźmiemy udział w olimpiadzie sportowej i zorganizujemy Kino Bambino – z popcornem! To będzie niesamowity tydzień!

2. Dzieci na świecie

W kolejnym tygodniu porozmawiamy o prawach dzieci, ale też o ich obowiązkach. Popodglądamy jak żyją dzieci na świecie, jak się bawią, uczą, co lubią robić w wolnym czasie. Ta wiedza będzie inspiracją do stworzenia Tablicy NieNudy, czyli pomysłów co można robić by się nie nudzić

3. Wakacje tuż, tuż…

W trzecim tygodniu będziemy podróżować… Pojedziemy w góry, nad jezioro, morze i rzekę… Porozmawiamy o sposobach spędzania czasu w tych miejscach, odwołamy się do doświadczeń dzieci… Plecaki gotowe? To w drogę!

4. Kolory lata

Ostatni tydzień czerwca będzie kolorowy! Żółty, zielony, niebieski, czerwony- te wszystkie kolory zawitają w naszym przedszkolu! Będzie kolorowo, miło i radośnie!

Zapraszamy na konsultacje w dniu 11 czerwca w godzinach 16- 16:30.

Ważne dni w czerwcu:

4-8 czerwca – Tydzień Dziecka

13 czerwca – wycieczka do Kniewa (ferma strusi)

21 czerwca – Festyn Rodzinny połączony z zakończeniem roku szkolnego

Nauczyciele grupy III