Ekspert E.E.

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole zgłosiło swój udział w konkursie ekologicznym „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

W poniedziałek, 4 marca w godz. 730 – 930, stanie przed przedszkolem kontener, do którego będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; np. urządzenia RTV i AGD, sprzęt komputerowy, rekreacyjny, zabawki.

Uwaga! Nie zbieramy odpadów niebezpiecznych typu: świetlówki, akumulatory, baterie.

Wygra ta placówka, która podczas zbiórki odda największą ilość zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w przeliczeniu na jedno dziecko.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Prosimy, przejrzyjcie Państwo piwnice, poddasza, może gdzieś znajdują się zużyte sprzęty elektryczne lub elektroniczne i 4 marca przekażcie na nasze konto.

Więcej informacji u nauczyciela grupy IV – Katarzyny Rutka.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.