Galeria fotografii 2019/2020

Prezentowany materiał jest własnością Przedszkola.
Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie fotografii w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Warsztaty edukacyjne "Smart Lab"

Dnia 11 września dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w warsztatach edukacyjnych z eksperymentami na temat zagadnień związanych ze zrównoważonym transportem w ramach kampanii "Odprowadzam sam".

Przedszkolaki kodują

Dzieci z grupy IV w ramach innowacji pedagogicznej "Przedszkolaki kodują" rozpoczęły swoją przygodę z kodowaniem. Podczas zabawy z matą do kodowania starszaki doskonaliły umiejętność współpracy w zespole, logiczne i algorytmiczne myślenie oraz zadaniowe podejście do stawianych problemów. Pierwsze próby kodowania można uznać za udane!

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.